wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O nas

O nas

ROBI - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa.

 

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które za nadrzędny cel stawia zadowolenie Klienta. Jako firma bazujemy na zespole doświadczonych pracowników oraz ekspertów.
Kierujemy się naszym wewnętrznym kodeksem wartości:
Innowacyjność - poprzez innowacyjność dążymy do tworzenia coraz lepszych produktów i rozwiązań.

Zaufanie i partnerskie podejście - wzajemne zrozumienie pozwala budować dobre, a także długotrwałe kontakty biznesowe zainteresowane obustronną korzyścią. Szczególnie zależy nam na otwartym modelu współpracy, który ukierunkowany jest na potrzeby Klienta.

Użyteczność - codziennie zwracamy uwagę na to, aby nasze produkty były przyjaznym narzędziem i jak najbardziej użyteczne. Umożliwia to naszym Klientom podejmowanie coraz to nowych wyzwań biznesowych.

Komfortowa obsługa Klienta - stawiamy to za główny nasz cel, gdyż bezproblemowa i jak najszybsza obsługa Klienta sprawia, że zakupy są przyjemnością, a to daje nam ogromną satysfakcję.

Troska o Klienta - dbamy o grono naszych Klientów i pracowników dlatego, że jesteśmy przekonani, że zadowolony pracownik wykonuje swoją pracę jak najlepiej, a to wpływa na zadowolenie naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Jesteśmy dla Państwa otwarci!Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu